MÖBLER / Skåp & hyllor / Skåp 14099286

nr 1409 9286

Skåp

1960-tal, Teak, Ulferts, Tibro. Bredd: 201, djup: 52 cm, höjd: 175 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

150 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 18:58:40

29/7 21:25:03 1      100 kr
30/7 01:13:33 2      Vinnande bud